Rozwój zawodowy? Poszukujemy osoby na stanowisko Asystent Administracyjny

By March 11, 2017NEWS
praca mit
  • Chcesz współtworzyć jeden z największych programów akceleracyjnych dla startupów technologicznych w Polsce?
  • Marzysz o rozwoju zawodowym i pracy w dynamicznym, kreatywnym zespole?
  • Posługujesz się biegle językiem angielskim i masz doświadczenie w pracy na stanowisku administracyjnym?
  • Nie są Ci obce zagadnienia związane ze startupami i środowiskiem wspierającym rozwój młodych, innowacyjnych firm?
  • Nie boisz się współpracy z przedstawicielami największych polskich i międzynarodowych organizacji oraz najbardziej innowacyjnych startupów w kraju?

W związku z realizacją Projektu „Program Akceleracji MIT Enterprise Forum Poland realizowany we współpracy z Dużymi Przedsiębiorstwami dla Startupów w branży energetycznej, surowcowej, ochrony zdrowia oraz finansowej” Fundacja Przedsiębiorczości Technologicznej, która jest polskim oddziałem akceleratora MIT EF Boston, poszukuje osoby na stanowisko Asystent Administracyjny.

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie administracji biura, opisywanie faktur i dokumentów księgowych, archiwizowanie danych;
  • Współpraca z firmą świadczącą usługi księgowe i finansowe;
  • Wykonywanie prac asystenckich związanych z realizacją zadań Zarządu;
  • Wsparcie w przygotowaniu raportów i prezentacji;
  • Techniczne przygotowanie wydarzeń programu akceleracji;
  • Współpraca z podwykonawcami, nawiązywanie komunikacji z osobami wspierającymi program akceleracji MIT EF Poland.

Oczekiwania:

  • Bardzo dobra, płynna znajomość j. angielskiego – bieżąca komunikacja z biurem MIT EF Global w Bostonie;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Dobra organizacja pracy;
  • Sumienność i dokładność (skrupulatność);
  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku administracyjnym;
  • Znajomość zagadnień związanych ze startupami i środowiskiem wspierającym rozwój startupów, wykazane doświadczenie w tym zakresie;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w wolontariacie.

Jesteśmy jednym z największych programów akceleracyjnych w Polsce, oddziałem globalnej organizacji MIT Enterprise Forum – jedynej międzynarodowej organizacji typu non-profit nakierowanej na wsparcie przedsiębiorczości technologicznej, która poprzez MIT Technology Review jest afiliowana z Massachusetts Institute of Technology – najlepszą uczelnią technologiczną na świecie. MIT EF Poland to miejsce dla osób zainteresowanych zarówno własnym rozwojem zawodowym,  jak i działaniami na rzecz polskiej sfery technologii i startupów. Stoimy za najfajniejszymi warsztatami i konferencjami branży, realizujemy innowacyjne projekty dla nowoczesnego biznesu.

Lubimy to, co robimy i szukamy osób, dla których sfera zawodowa jest jednocześnie możliwością realizowania osobistych pasji. Oferujemy pracę w dynamicznym, kreatywnym zespole, szanse na poznanie najnowszych rozwiązań technologicznych oraz osób, które je tworzą. Gwarantujemy samodzielność i rozwój kompetencji!

Zapraszamy do aplikowania pod adresem: m.jablonska@fpt.org.pl